Telex: Változott a kézilabda szabálya, a passzív csapattól hamarabb  elveszik a labdát
Telex: Változott a kézilabda szabálya, a passzív csapattól hamarabb elveszik a labdát

A tét az európai porond: nagy csata vár a Lokira Nagydisznódon - Debrecen  hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
A tét az európai porond: nagy csata vár a Lokira Nagydisznódon - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Kézilabda

Szabályváltozások 2.: Passzív játék - Válogatott okosságok

KÉZILABDA. - ppt letölteni

BEOL - Módosult a passzív játék szabálya a kézilabdában

07:00 - Férfi kézilabda BL.: a Veszprém nyolc góllal legyőzte elődöntőbeli  ellenfelét - Hungary Sport
07:00 - Férfi kézilabda BL.: a Veszprém nyolc góllal legyőzte elődöntőbeli ellenfelét - Hungary Sport

Folyamatosan nyílik az olló a játék és a játékvezetés minősége között” -  Eurosport
Folyamatosan nyílik az olló a játék és a játékvezetés minősége között” - Eurosport

Javuló játék, de vereség Norvégiától a kézilabda Eb-n | MOL Csapat

Módosult a passzív játék szabálya a kézilabdában

FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Kék lap, passzív játék,  kapuscsere és négy bíró: változnak a szabályok a kézilabdában?!
FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Kék lap, passzív játék, kapuscsere és négy bíró: változnak a szabályok a kézilabdában?!

A nyáron új szabályok léptek életbe kézilabdában | 24.hu

Hatalmas változás a kézilabdában: keményen büntetik, ha ez történik a  pályán - Sportal.hu
Hatalmas változás a kézilabdában: keményen büntetik, ha ez történik a pályán - Sportal.hu

Kézilabda-vb: gigászi csatában, kétszeri hosszabbítás után elbuktuk a  hetedik helyet is... | Mandiner
Kézilabda-vb: gigászi csatában, kétszeri hosszabbítás után elbuktuk a hetedik helyet is... | Mandiner