Home

elegendő élénkség száraz hegedűs jános gólja cserjés házikó Eper

Hegedűs János Krisztián gólja a DVTK – Kisvárda Master Good mérkőzésen -  YouTube
Hegedűs János Krisztián gólja a DVTK – Kisvárda Master Good mérkőzésen - YouTube

Brutális! | Puskás Akadémia

Hegedűs János: Jobban szeretek focizni, mint verekedni - Amíg Élek Én

NB I: ZTE–DVTK - NSO

Sokan bántották a Fradi elleni álomgólja után a Puskás bombázóját

Hegedűs János: A kaput sem találtam el az edzéseken; örülök, hogy a Fradi  ellen sikerült - YouTube
Hegedűs János: A kaput sem találtam el az edzéseken; örülök, hogy a Fradi ellen sikerült - YouTube

Böde legkeményebb ellenfele: "Elkértem a mezét a meccs után" - interjú -  Csakfoci.hu
Böde legkeményebb ellenfele: "Elkértem a mezét a meccs után" - interjú - Csakfoci.hu

HEGEDŰS JÁNOS ZSENIÁLIS GÓLJA 60 MÉTERRŐL A FRADI ELLEN!!! 2018.10.20. -  YouTube
HEGEDŰS JÁNOS ZSENIÁLIS GÓLJA 60 MÉTERRŐL A FRADI ELLEN!!! 2018.10.20. - YouTube

Márkvárt Dávid családjának ajánlottuk a győzelmet | Puskás Akadémia

Hegedűs János Krisztián gólja a Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC  mérkőzésen - YouTube
Hegedűs János Krisztián gólja a Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC mérkőzésen - YouTube

Sokat jelentő gól | Szombathelyi Haladás

Hegedűs János: legenda fekete-fehér(b)en – pimasz gól 49 évesen | Foci a  köbön
Hegedűs János: legenda fekete-fehér(b)en – pimasz gól 49 évesen | Foci a köbön

Hegedűs János Krisztián gólja a Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd  mérkőzésen - YouTube
Hegedűs János Krisztián gólja a Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd mérkőzésen - YouTube

Apja fia: egy perc különbséggel szerzett gólt ifjabb és idősebb Hegedűs  János | Foci a köbön
Apja fia: egy perc különbséggel szerzett gólt ifjabb és idősebb Hegedűs János | Foci a köbön

MLSZ központ - OTP Bank Liga: Rossz sorozatnak vetett véget a Puskás  Akadémia
MLSZ központ - OTP Bank Liga: Rossz sorozatnak vetett véget a Puskás Akadémia

DVTK - Ajka Mérkőzések - DVTK

Szoboszlai és még három fiatal, aki új lendületet adhat a válogatottnak |  M4 Sport
Szoboszlai és még három fiatal, aki új lendületet adhat a válogatottnak | M4 Sport

MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség - Szavazzanak az MLSZ oldalán az OTP Bank  Liga első harmadának legszebb góljaira és védéseire:  https://adatbank.mlsz.hu/#best_voting Hegedűs János bámulatos szabadrúgása,  vagy Nagy Dániel 8. fordulós találata nyerjen,
MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség - Szavazzanak az MLSZ oldalán az OTP Bank Liga első harmadának legszebb góljaira és védéseire: https://adatbank.mlsz.hu/#best_voting Hegedűs János bámulatos szabadrúgása, vagy Nagy Dániel 8. fordulós találata nyerjen,

A Puskás Akadémia védője a saját térfeléről rúgott hihetetlen gólt a  Fradinak | 24.hu
A Puskás Akadémia védője a saját térfeléről rúgott hihetetlen gólt a Fradinak | 24.hu

Futball - Futball - Böde a nyakánál fogva dobta el a felcsútit - Index

Hegedűs János Krisztián gólja a Puskás Akadémia FC - DVTK mérkőzésen -  YouTube
Hegedűs János Krisztián gólja a Puskás Akadémia FC - DVTK mérkőzésen - YouTube

MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség - Hahn János ma este is betalált: A  negyvenkettedik percben szerzett gólt a Mezőkövesd Zsóry Sportegyesület  ellen a PAKSI FC csatára. (Paks-Mezőkövesd 2-1 a 12. fordulóban.) A
MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség - Hahn János ma este is betalált: A negyvenkettedik percben szerzett gólt a Mezőkövesd Zsóry Sportegyesület ellen a PAKSI FC csatára. (Paks-Mezőkövesd 2-1 a 12. fordulóban.) A

Hegedűs János gólja | Soroksár - DVTK | 2021.11.24. | Merkantil Bank Liga  17. forduló | DVTK TV - YouTube
Hegedűs János gólja | Soroksár - DVTK | 2021.11.24. | Merkantil Bank Liga 17. forduló | DVTK TV - YouTube